На цій сторінці містяться матеріали для учнів
Національна дитяча «гаряча лінія» - для дітей та про дітей.
«Гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей.
Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 та коротким номером 116 111
(безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл)
!!! Що робити в разі бойових дій !!!
“Нова українська школа” зібрала поради, як діяти у випадку, якщо на території, де ви перебуваєте, розпочалися військові дії або стався терористичний акт.
Посібник із рекомендаціями опублікував центр комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інфомаційної політики.
Матеріали за цим посиланням та за цим посиланням
Незвичні запитання про дистанційне навчання та відповіді на них
Матеріали щодо кібербезпеки
Інформаційна безпека під час війни:
покрокова інструкція для дітей
Правила поведінки здобувачів освіти в освітньому закладі
|
Правила поведінки під час перерви Учень зобов’язаний прибрати своє робоче місце й підготуватися до наступного уроку. Забороняється: - порушувати правила безпеки: бігати сходами, коридорами та в класних приміщеннях; кататися на перилах, грати в рухливі ігри в місцях не пристосованих для цього; самовільно відчиняти вікна, сидіти на підвіконнях чи виглядати у відкриті вікна; - порушувати особисті права інших учасників освітнього процесу. У шкільній їдальні учні повинні виконувати вимоги працівників їдальні, вчителів, чергових та дотримуватися черги. Забороняється перебувати у приміщенні їдальні у верхньому одязі. Не можна бешкетувати та виносити їжу і напої за межі їдальні. За потреби, можуть звернутися до свого класного керівника, чергового учителя, адміністрації закладу за допомогою, якщо щодо них здійснюються протиправні дії |
ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ МОБІЛЬНИМ ЗВ’ЯЗКОМ
Знання і виконання Правил мобільного етикету – це ознака вихованості та високої культури спілкування абонента. Адміністрація школи, учнівське самоврядування та батьківський комітет радить усім абонентам мобільного зв’язку дотримуватися розробленого нами мобільного етикету, який допоможе гармонійно поєднувати особисту свободу абонента та повагу до інтересів оточуючих:
- Слід вимикати телефон або переведення телефону під час занять у режим «без звуку».
- Під час проведення уроків суворо забороняється використання мобільних телефонів, якщо це не передбачено вчителем під час вивчення теми.
- Якщо ж ця заборона буде порушена, то вчитель має право вилучити телефон і повернути його батькам учня.
- Якщо необхідно зв’язатись з кимось по телефону, то краще зробити це на перерві.
- Відповідальність за збереження мобільного телефону пролягає повністю на його власника. У випадку крадіжки телефону, пошук його не входить у компетенцію дирекції школи чи вчителів, відповідальності за збереження їх вони не несуть.
- Слід запитувати дозволу, перш ніж когось сфотографувати або зняти відео на свій мобільний, тому що порушується приватне життя інших людей.
- Слід переводити свій мобільний телефон у режим «без звуку» або користуватися послугою «Голосова пошта» під час класних та загальношкільних заходів, у театрах, музеях, на виставках, у кінотеатрах, у бібліотеці.
Пам'ятка "Як не стати жертвою вуличного злочинця"
В Україні запрацювала гаряча лінія з питань протидії булінгу Телефон 116000
Правила поводження з вибуховонебезпечними предметами: